O nás

KOJA, spol. s r.o. je ryze česká firma. Od roku 1992 poskytuje svým zákazníkům řešení v oblasti dispečerských zařízení, řídících a dohledových centrech. Od roku 2003 jsme rozšířili svoji působnost i mimo naši republiku. Na Slovensku nás do roku 2009 zastupovala firma ELING, spol. s r.o. se sídlem v Bratislavě. V Rumunsku jsme pak pracovali pod hlavičkou G4 Falk. V letech 1992-2000 jsme vybudovali řadu dispečinků pro profesionální i veřejné hasičské sbory či záchrannou službu. Mezi naše zákazníky patří velké podniky, které disponují dispečinky pro hasičské (se záchranou službou) nebo podnikové (výrobní) či bezpečnostní (havarijní a krizové) složky.

Naše firma nabízí komplexní služby na špičkové technické úrovni. Navrhujeme a vytváříme inovativní řešení pro technologicky nejnáročnější prostředí. Vytváříme řešení pro subjekty v prostředí kritické infrastruktury:

Našim zákazníkům nabízíme jak komplexní řešení, tak dílčí realizace. Od analýzy požadavků přes návrh koncepce z technického i ekonomického úhlu pohledu, kompletní realizaci včetně potřebných subdodávek až po školení obsluhy a servis s 24 hodinovým dohledem.

Pro splnění tohoto cíle jsme vytvořili specializovaný tým pracovníků, který zajišťuje individuální přístup ke každému zákazníkovi a k řešení jeho požadavků. Naši zaměstnanci pravidelně procházejí náročnými školeními a certifikací, protože si uvědomujeme, že úspěch společnosti a její dobré jméno z velké části závisí na lidském potenciálu, na profesionalitě každého pracovníka. Vysoká odbornost, zkušenosti a systém trvalého vzdělávání je tak garancí pro nové i stávající partnery.